26 sierpnia 2016

Plisy w oknach naszych klientów. Zobacz jakie to piękne!

Plisy na oknach

Plisy okienne po zastosowaniu na oknach naszych klientów.

Tkaniny do plis od tych zaciemniających, te które mają perłową warstwę odbijającą światło po taką z pierwszej grupy cenowej. Wasze okno może też tak ładnie wyglądać! Kliknij, wymierz i zamów online !

Warto zobaczyć jak ten rodzaj produktu wygląda na oknie. Warto też zobrazować sobie na ile dana tkanina osłoni przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów lub przed nadmiernym nasłonecznieniem.Lecz to nie tylko osłona okienna chroniąca przed opisanymi sytuacjami. To także coś dla płci piękniejszej. Ładniej będą wyglądać nasze domy i mieszkania. To wzrost estetyki i przytulne odczucie dla tych, którzy w nim przebywają.

Plisy okienne z tkaniną  odbijająca światło, z zewnętrzną warstwą perłową 5-327

Roleta plisowana z tkaniną odbijająca światło, z zewnętrzną warstwą perłową 5-327

Plisy na wymiar

Plisa okienna z tkaniną odbijająca światło, z zewnętrzną warstwą perłową 5-327

Plisa w oknie klienta

Plisy okienne z tkaniną zaciemniająca 6-7371

Plisy na oknach

Plisy okienne z tkaniną wzorzystą 4-901

czytaj więcej

8 lutego 2016

Płatności za rolety i żaluzje w euro !

euro

Od dnia dzisiejszego uruchamiamy możliwość opłacenia zlecenia za rolety, żaluzje czy plisy, wykonane pod wymiar wskazany przez klienta,  w walucie Euro!
Wartość w walucie Euro koszyka jest przeliczana wg. sprzedaży kursu NBP z dnia zawarcia transakcji. Podany jest też nr konta na wpłat w Euro, który jest inny niż do wpłat w PLN! Od pewnego czasu obserwujemy spore zainteresowanie naszymi produktami – głównie przez Polonię, ale nie tylko –  w krajach Unii Europejskiej i choć w Polsce ta waluta nie obowiązuje, my ułatwimy naszym klientom zakupy naszych produktów tj. rolety dzień noc lub żaluzje pionowe z krajów Unii.

 

czytaj więcej

20 października 2015

Kupowanie rolety w internecie czy zlecić to lokalnej firmie?

KR3_2772

Kupowanie rolety w internecie czy zlecić to lokalnej firmie?

Takie pytanie stawia sobie każdy kto chce przesłonić swoje okno, czy to przed wścibskim sąsiadem czy też przed promieniami słońca. Postaramy się w tym artykule obalić kilka mitów na ten temat. Podstawą jest znalezienie firmy specjalizującej się w tym zagadnieniu i znającą się na swoim fachu.

Nie wiem czy poradzę sobie z pomiarem okna pod rolety czy żaluzje okienne ?

W ofercie internetowego sklepu producenta www.KupRolety.pl instrukcje pomiarowe są przygotowane dla każdego produktu z osobna w sposób graficzny i opisowy.

– Nasze instrukcje pomiaru są przygotowane w takiej wersji, aby były czytelne przejrzyste a co najważniejsze zrozumiałe dosłownie dla każdego – tłumaczy Sławomir Witkowski dyrektor handlowy e-sklepu KupRolety.pl – pozytywnie zaskakujące jest to, że Panie stanowią większość naszych klientów, coś co wydawałoby się zajęciem typowym dla mężczyzn. To potwierdza, że rolety, żaluzje albo plisy mogą montować klientki naszego e-sklepu, a nasze instrukcje zarówno pomiarowe jaki animacje lub tez filmy montażowe są czytelne i zrozumiałe – dodaje.

A może nie poradzę sobie z montażem produktów, które sam zamówię w e-sklepie ? Czy muszę mieć jakieś dodatkowe umiejętności lub sprzęt?

– Sam montaż jest niejednokrotnie banalny i oczywisty – tak jak wspomniałem wcześniej – są animacje i filmy instruktażowe, które w szczegółowy sposób pomagają osiągnąć cel montażowy.

Potrzebujemy wyłącznie drabinki (nie zawsze jest potrzebna), wkrętaka lub wkrętarki i to wszystko! Po za tym dodatkowo pozostajemy do dyspozycji telefonicznej i chętnie udzielamy rad w ten sposób – uzupełnia Sławomir Witkowski

Jak mają się ceny w stosunku do lokalnej firmy, która może zamontować mi rolety czy plisy?

Sklep internetowy www.KupRolety.pl to kanał sprzedaży prowadzony przez producenta osłon okiennych tj. rolet, żaluzje, plisy czy rolety rzymskie itd. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy, daje to podstawy do osiągnięcia wysokiej jakości wykonywanych produktów. – Rzecz jest oczywista, kupując u producenta kupujesz z pominięciem firm, które wyłącznie montują gotowy wyrób u klienta – argumentuje S.Witkowski.

Jak zamówię bezpośrednio u producenta to będę na pewno długo czekać!

– Nie bardziej mylnego. Nasze produkty w większości są u naszego klienta w przeciągu 3 dni od daty wpłaty należności na konto producenta rolet – odpowiada Sławomir Witkowski. To właśnie atut bycia producentem daje możliwości zaoferowania takich terminów klientom naszego e-sklepu.

Po za tym nasi klienci omijają pośredników, którzy po za tym że podbijają cenę to termin jest przynajmniej dwukrotnie dłuższy – dodaje.

 

Reasumując – masz zdolności manualne i miła Ci będzie oszczędność na czasie i domowym budżecie możesz skorzystać z oferty internetowego sklepu producenta www.KupRolety.pl

 

czytaj więcej

10 lutego 2015

Rolety w kasecie . O czym powinniśmy wiedzieć

roleta w kasecie z prowadnica płaska

Popularne i od dłuższego czasu stosowane na oknach i ścianach. Wiele jest opinii na ten temat lecz nie wszyscy dalej wiedzą w czym rzecz. Rolety w kasetach – możemy je montować na skrzydle okiennym lub na ścianie czy suficie. Dziś o tych, które montujemy wewnątrz na skrzydle okna.
Kolory i rodzaje kaset
Kasety rolet mogą być wykonane z pcv lub aluminium. Te pierwsze, ze względów głównie technologicznych, tańsze od tych wykonanych z aluminium. Kolory kaset są dostosowana do dostępnych kolorów stolarki okiennej a przy prawidłowym doborze, nie ma różnicy pomiędzy osprzętem rolety a kolorem profilu okiennego.

Wysokość kasety a możliwość otwierania okna.

Rolety – również te w kasecie – montowane bezpośrednio na skrzydle okna mają wpływ na promień otwierania skrzydła. Wpływ na to będzie miała wysokość samej kasety oraz to jak „obrobiona” jest wnęka okienna. Trzeba pamiętać o tym, że mamy dodatkowy element na skrzydle, który może dotykać do ściany wnęki okiennej. W zależności o tego ile mamy tego miejsca na tyle będziemy mogli otworzyć okno lub drzwi okienne. Kasety najbardziej popularnych kaset mają ok. 4,5 cm wysokości. Dostępne na rynku są tez rozwiązania tzw. „flat” czyli o bardzo płaskiej kasecie lecz ich nawój pozwoli na roletę o wysokości max. do 150 cm. Wysokość takiej kasety to ok. 2,5 cm.

Szerokość i wysokość rolety w kasecie.

Możliwość wykonania rolety w kasecie jest ograniczona i dotyczy to zarówno szerokości jak i wysokości.
Jeżeli chodzi o ograniczenie wysokości rolety w kasecie to trzeba zwrócić uwagę na dwa parametry: wysokość samej kasety oraz grubość tkaniny roletowej. Nie uda się zmieścić tkaniny rolety od dużej wysokości nawiniętej na rurze nawojowej w kasecie, która ma małą wysokość. Po prostu w takiej sytuacji nie damy rady schować całego nawoju w kasecie i część tkaniny będzie nam nadal przesłaniać okno. Można w takiej sytuacji zastosować wyższą kasetę, ale ograniczy nam to promień otwierania skrzydła / drzwi okiennych.

Szerokość rolety w kasecie.

Szerokość samej rolety – i to nie tylko tych w kaectach – ogranicza nam również grubość lub jak kto woli ciężar tej tkaniny. Im tkanina cięższa czyli takie jak np. podgumowane/ zaciemniające przy dużej szerokości mogą powodować uginanie rury nawojowej i efekt tzw.” jodełkowania” tkaniny. Obrazowo rzecz ujmując to tak jak wieszamy na lince do prania nasze rzeczy do wyschnięcia, linka taka pod wpływem ciężaru zawieszonych rzeczy ugnie się. Często gospodynie w środku stosują podpory.
Takiej możliwości nie ma w rolecie. Ma ona swoje uchwyty po dwóch końcach rury.
Jest możliwość zastosowania rury o większej średnicy, ale wtedy albo mechanizm lub kaseta będzie większa a co za tym idzie mamy większą „budowlę” na skrzydle okna.

Czy musze dodatkowo blokować łańcuszek rolety, aby ją zablokować na danej wysokości
W nowoczesnych systemach roletowych nie ma koniczności dodatkowego blokowania łańcuszka rolety. Dobre systemy posiadają tzw. „multistop”, który utrzymuje tkaninę rolety na pożądanej wysokości. Nie ma konieczności mocowania na skrzydle okna dodatkowych blokad.

Mam okno, w której są 3 szyby lub i więcej.

Okna wyposażone w 3 lub więcej szyb zespolonych posiadają listwę przyszybową o dużo niższej wysokości. Ma to wpływ na możliwość zastosowania takich rolet, których tkanina porusza się w niszy przy szybie pomiędzy listwami przyszybowymi. Nawój rolety w kasecie potrzebuje tego miejsca ale w takich profilach okiennych z np. trzema szybami zabierają to same szyby zespolone. W takiej sytuacji należy wybrać inny rodzaj systemu roletowego na taki, który jest montowany na skrzydle a tkanina rolety porusza się na skrzydle. Istnieje też możliwość takiego doboru wysokości i grubości tkaniny, aby nie blokowała się tkanina pomiędzy kasetą a szybą.roleta w kasecie z prowadnica płaska

roleta w kasecie na skrzydło

rolety w kasecie

czytaj więcej

26 stycznia 2015

Kupować rolety i żaluzje inaczej

Plisy okienne pod wymiar

Wielu przekonało się już, że zamawiając w intrenecie jest łatwiej, ale i przede wszystkim taniej. Jako sprzedawca internetowy staramy się dorównać wzrastającemu zapotrzebowaniu  i profesjonalizują swoje e-sklep. Nie inaczej jest z naszym sklepem www.KupRolety.pl , na którym oferujemy wewnętrzne osłony okienne tj. rolety, żaluzje plisy itp.

czytaj więcej

15 marca 2014

Kształt listwy przyszybowej, a wybór rolety?

20

Kształt listwy przyszybowej jest elementem okna, na który należy zwrócić uwagę przy wyborze osłony okiennej oraz pomiarowaniu wybranej rolety. Najczęstszym sposobem pomiarowania jest zebranie dwóch wartości: szerokości i wysokości szyby – tzw. światła skrzydła okna. Jednak w wielu przypadkach podaje się także szerokość wraz z listwą przyszybową. Nowym rozwiązaniem w branży stolarki okiennej są okna z potrójnymi szybami, gdzie doszło do zmniejszenia wysokości listwy przyszybowej. Ograniczenia te powodują, że roleta, której nawój mieści się w przestrzeni pomiędzy szybą a kasetą, może mieć utrudniony ruch. Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie rolety Solaris, gdzie tkanina płynnie porusza się po skrzydkle okna. W przypadku wątpliwości służymy poradnictwem telefonicznym od pon do piątku w godz. 9-16.

czytaj więcej

5 marca 2014

Do czego służą żyłki w roletach MINI?

1

Żyłka w rolecie MINI spełnia rolę prowadnicy. Jest mocowana pionowo między mechanizmem, a dolną krawędzią skrzydła okna. Przewleczona przez odpowiednie oczko w belce obciążającej, utrzymuje tkaninę przy skrzydle i zapobiega odchylaniu się materiału. To niezwykle ważne, zwłaszcza letnią porą roku kiedy zależy nam na przesłonieciu szyb przy uchylonym oknie.

czytaj więcej

27 lutego 2014

Czy można użyć jednej rolety, aby zasłonić całe drzwi balkonowe?

DSCF0416_1

Jeżeli drzwi balkonowe posiadają przewiązkę tzw. poprzeczkę, możemy wybrać pomiędzy montażem dwóch osobnych mechanizmów na każdej kwaterze okiennej lub zamocować tkaninę na całych drzwiach balkonowych. W pierwszym przypadku, najczęściej sięgamy po rolety w kasecie z prowadnicą płaską lub żaluzje instalowane w świetle szyby. W innej sytuacji, możemy wyposażyć drzwi w roletę w kasecie z prowadnicami w kształcie U. Zastosowanie jednej rolety jest możliwe, jeśli tkanina będzie się poruszać po skrzydle, okna a nie w przestrzeni między listwami przyszybowymi.

czytaj więcej

24 lutego 2014

W stylu eko

ekomata

Dla miłośników prostoty, stonowanych kolorów, naturalnych tworzyw i wnętrz urządzonych w stylu eko najlepszym rozwiązaniem będą ekomaty lub drewniane żaluzje. Rolety wykonane z juty, w zależności od gęstości splotu, przepuszczają określoną ilość światła. Dostępne w kolorze beżowym, oliwkowym lub brązowym stanowią subtelną dekorację dla okna i w oryginalny sposób podkreślają charakter pomieszczenia. Drewniane żaluzje, zyskujące ogromną popularność, doskonale odnajdują się w nowoczesnych, modernistycznych wnętrzach, choć ich klasyczny wygląd sprawia, że świetnie nadają się także do wnętrz w klasycznym, rustykalnym stylu.

czytaj więcej

20 lutego 2014

Bogata kolorystyka żaluzji plisowanych – nieograniczone możliwości aranżacji

KR3_2454

Żaluzje plisowane to subtelna i niezwykle praktyczna dekoracja, której niewątpliwą zaletą jest możliwość zasunięcia tkaniny zarówno od góry, jak i od dołu. Niektórzy nazywają je „harmonijki na okno! Takie rozwiązanie pozwala zachować dyskrecję, zwłaszcza w przypadku okien łazienkowych lub usytuowanych w bliskim sąsiedztwie innego budynku. Na stronie internetowej sklepu KupRolety.pl na uwagę zasługuje bogata kolorystyka tkanin, ich dostępność w rozmaitych odcieniach. Materiały pogrupowane według barw dają nieograniczone możliwości aranżacji, pozwalają na dopasowanie każdej rolety do charakteru i wystroju wnętrza. W ofercie sklepu, oprócz typowych odcieni znajdziemy także tkaniny w kolorze śliwkowym, turkusowym, lawendowym czy rubinowym.

czytaj więcej

1 2 3 4 Kolejne