3 lutego 2014

Rolety z tkaninami zaciemniającymi

DSC01409

Rolety z tkaninami zaciemniającymi, zupełnie odcinają dostęp światła zatem nadają się przede wszystkim do sypialni, gabinetów, pracowni komputerowych i sal projekcyjnych. Ich wykorzystanie zapewnia optymalne warunki do snu, odpoczynku i efektywnej pracy. Szczelne zasłonięcie rolet zapobiega odbijaniu się promieni słonecznych od ekranu monitora lub telewizora, dlatego wymaga użycia sztucznego oświetlenia. Tkanina zaciemniająca doskonale sprawdzi się jako osłona dla okien od południowej strony. W tego rodzaju pomieszczeniach panuje wysoka temperatura zatem wykorzystanie rolet o dobrej szczelności i izolacji termicznej wydaje się niezbędne.

Komentarze

    zoli

    Witam, mamy mieszkanie właśnie od południowej strony, szukamy z tego powodu żaluzji, bądź rolet (wewnętrznych lub zewnętrznych), które spełnią się jako najlepsze pod względem izolacji cieplnej – chodzi o to, żeby ciepło od okien nie nagrzewało mieszkania. Co może się sprawdzić najlepiej w cenie ok. 300-400 zł za okno? Bardzo proszę o poradę.

      Witam, ciężko odnieść się do pytania o cenę, ponieważ nie znam wielkości okien oraz rodzaju produktu. Mogę natomiast podać sposób, aby wycenić wybrany produkt w naszym sklepie internetowym online, wpisując wartości z instrukcji pomiarowania oraz uzupełniając niezbędne dane do wyceny. Najprościej i najszybciej! Same tkaniny wspomnianego zastosowania do pomieszczeń o dużej ” nagrzewalności” i południowym nasłonecznieniu to tkaniny z grupy zaciemniających i jednocześnie podgumowanych. Są tam m.in. tkaniny pt. Jowisz, która to jest z zewnętrzną warstwą podgumowaną w kolorze srebrnym i ta powoduje zatrzymanie w „obydwu kierunkach” emisji cieplnej i świetlnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>